Awaryjne otwieranie aut

Awaryjne otwieranie auta może przydać się w wielu przypadkach: gdy zatrzaśniesz kluczyki, rozładuje się pilot do otwierania auta lub zgubisz kluczyki na spacerze. Najlepszym rozwiązaniem będzie wezwanie pomocy drogowej, która w profesjonalny sposób otworzy Twój pojazd. Często kierowcy decydują się na wybicie szyby, lecz jest to najgorsze rozwiązanie, gdyż wiąże się z pokryciem wysokich kosztów naprawy samochodu i wstawieniem nowej szyby. 

Świadczymy awaryjne otwieranie aut w Warszawie:

  • awaria zamka w drzwiach pojazdu
  • przemarznięta uszczelka
  • złamany klucz
  • zamarznięty zamek
  • pomoc przy zablokowanej stacyjce
  • oczyszczanie zamka
  • pomocy przy uszkodzonej blokadzie skrzyni biegów
  • kluczyki zatrzaśnięte w stacyjce lub wewnątrz samochodu

Jeśli okaże się, że spotkała Cię jedna z tych sytuacji wezwij nas do pomocy, a my szybko i profesjonalnie uporamy się z zaistniałym problemem. Skorzystaj z oferty awaryjnego otwierania aut jeśli masz problem z jego samodzielnym otworzeniem. 

Awaryjne otwieranie aut- koszt usługi

Awaryjne otwieranie auta może wiązać się z różnymi kosztami naprawy. W zależności od tego jaki samochód posiadasz koszty mogą wynosić od 100- 600 złotych. Wybicie szyby narazi Cię na kupno nowej szyby oraz oddanie pojazdu do mechanika w celu naprawy. Zatem takie rozwiązanie będzie bardziej kosztowne niż usługa awaryjnego otwierania pojazdu. Wybierz mądrze i zadzwoń do nas, a nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe koszty naprawy samochodu.

Zapoznaj się także z ubezpieczeniem samochodu. Wiele firm assistance w swojej ofercie posiada usługę awaryjnego otwierania pojazdu. Jeśli regularnie płacisz ubezpieczenie i posiadasz w ofercie wykonanie takiej usługi nie będziesz zmuszony wydawać pieniędzy, aby zapłacić za tą usługę. Często jest ona wliczona w koszty ubezpieczenia samochodu. 

Zadzwoń do nas jeśli nie możesz otworzyć pojazdu. Podaj nam miejsce, w którym się znajdujesz, a my przyjedziemy i pomożemy Ci dostać się do samochodu. Dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy fachowcy naszej firmy wykonają usługę profesjonalnie, a Ty nie będziesz musiał się już martwić.