TABOR

Tabor firmy GoHol z Warszawy

Posiadamy w swoim taborze lawety samochodowe, które są zbudowane specjalnie do transportu pojazdów. Wytrzymała konstrukcja i inteligentne rozwiązania pozwalają na transport samochodów w łatwy i bezpieczny sposób.

Pojazdy, które używamy

Usługi świadczymy przy użyciu:

  • lawetę z platformą
  • lawetę ze zintegrowanymi najazdami

Nasza firma oferuje wsparcie i pomoc podczas przewozu pojazdów. Mamy szeroką ofertę lawet samochodowych. Odpowiedni dobór lawety do przewożonego pojazdu pozwala na zachowanie bezpieczeństwa na drodze oraz podczas transportu.

Nasz tabor pojazdów w garażu podziemnym

Garaże podziemne budowane są w celu ochrony auta przed korozją oraz złymi warunkami atmosferycznymi. Może się zdarzyć, że Twój samochód nie chce odpalić lub został uszkodzony w garażu podziemnym, a jego transport staje się niemożliwy. Co zrobić w takim przypadku? Zadzwoń po pomoc drogową, która oferuje wyciąganie aut z garaży podziemnych. Nasza firma w swoim taborze posiada specjalne holowniki służące do transportu samochodów. Koszt wyciągania auta z garażu podziemnego uwarunkowany jest od rodzaju pojazdu, a także poziomu trudności jego wyciągania.

Podczas wyciągania auta z garażu podziemnego używamy specjalnego holownika, który posiada specjalne widły, które wprowadza się od przodu pojazdu. Dzięki temu podnosi się auto i wyjeżdża z parkingu lub garażu podziemnego.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy wykorzystanie holownika pozwala naszym pracownikom wyciągnąć auto z garażu podziemnego.

Podczas poślizgu możesz wjechać do rowu lub utknąć w zaspie. Jeśli nie możesz samodzielnie wyjechać samochodem, możesz poprosić o pomoc innego kierowcę. Pamiętaj jednak, że każda ingerencja nieprzystosowanego pojazdu może skutkować jego uszkodzeniem. Jeśli chcesz uniknąć kolejnej awarii zadzwoń do nas. Przyjedziemy i wyciągniemy Twój samochód z rowu za pomocą wyciągarki.

Wyciągarka, którą posiadamy w swoim taborze to urządzenie wspomagające pojazdy mechaniczne podczas przejazdu przez trudny teren.

Wyciągarki podłączone są do samochodów, dzięki czemu pobierają energię do pracy z pojazdu. Wyciąganie pojazdu z rowu przy użyciu wyciągarki jest najbezpieczniejszym sposobem, który nie uszkodzi żadnego pojazdu. W naszym taborze posiadamy wiele wyciągarek więc wyciąganie pojazdu nie sprawia nam żadnego problemu. Dbamy także o bezpieczeństwo każdego z pasażerów.