Wyciąganie auta z rowu

Wyciąganie auta z rowu Warszawa. Dzwoń przez całą dobę +48 727 600 800

Niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak opady deszczu, śniegu, błoto i lód na drodze, a także wytarty bieżnik opon mogą być przyczynami utraty panowania nad kierownicą, co może spowodować wylądowania w rowie lub na poboczu jezdni. Co zrobić w takich przypadkach? Zadzwoń do nas, a wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy szybko wyciągną Twój pojazd.

Wyciąganie auta z rowu Warszawa i okolice

Nasza firma gwarantuje Ci profesjonalne wyciąganie auta z rowu w Warszawie. Lata doświadczeń pozwolą nam wykonać swoją pracę rzetelnie i profesjonalnie. Przy użyciu wyspecjalizowanych pojazdów pomocy drogowej wyposażonych w wyciągarkę praca nad wyciąganiem auta z rowu nie sprawia nam najmniejszego problemu. Specjaliści przy użyciu profesjonalnego sprzętu gwarantują, że nie powstaną nowe uszkodzenia pojazdu.

Możesz skorzystać z pomocy sąsiada lub innego kierowcy jednak pamiętaj o tym, że brak doświadczenia i profesjonalnego wyposażenia mogą powstać nowe uszkodzenia, a koszt naprawy samochodu może znacznie wzrosnąć. Jeśli znajdujesz się w Warszawie lub okolicy skorzystaj z usług naszej firmy i nie martw się o dodatkowe koszty naprawy. W przypadku uszkodzeń samochodu uniemożliwiających jego poruszanie się po drodze zabieramy pojazd na lawetę i transportujemy do warsztatu samochodowego, który zagwarantuje Ci profesjonalną naprawę.

Przy użyciu specjalnej wyciągarki jesteśmy w stanie wyciągnąć każde auto osobowe lub dostawcze z rowu, zaspy, głębokiej dziury lub z błota, w którym ugrzęzło. Pamiętaj, że utrata panowania nad kierownicą może nastąpić o każdej porze roku. Jeśli będziesz wyciągać pojazd samodzielnie możesz narazić się na wyższe koszty naprawy pojazdu lub narazić siebie i innych uczestników ruchu drogowego na duże niebezpieczeństwo.

Dlaczego wybrać naszą firmę?

  • wiemy jak ustawić się podczas wyciągania samochodu
  • posiadamy specjalistyczny sprzęt dostosowany do holowania samochodów
  • doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy zapewnią Ci kompleksowe wykonanie usługi

Firma GOHOL oferuje profesjonalne wyciąganie aut z rowu w Warszawie i okolicy. Dodatkowo świadczymy także usługi awaryjnego otwierania i uruchamiania pojazdu, drobnych napraw drogowych, dowóz paliwa i wymianę koła.