Dowóz paliwa

Podczas podróży może Ci się zdarzyć, że nie dojedziesz do celu, bo kończy Ci się paliwo, a do najbliższej stacji masz daleko. Wskaźnik paliwa w samochodzie pokazuje Ci pełen bak, a po czasie okazuje się, że jest on pusty i stanąłeś w korku lub w szczerym polu. Niestety masz uszkodzoną kontrolkę stanu paliwa. Brak paliwa w samochodzie może zdarzyć się każdemu kierowcy. Nie wstydź się zadzwonić do nas, a my jak najszybciej przyjedziemy Ci pomóc.

Pamiętaj także o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze. Nie zapomnij o zasadach bezpieczeństwa na drodze:

  • ustaw samochód tak, aby nie przeszkadzał podczas jazdy innym kierowcom
  • włącz światła awaryjne, aby poinformować innych użytkowników drogi o zaistniałym problemie na drodze
  • ustaw trójkąt ostrzegawczy za samochodem, aby inni kierowcy zachowali bezpieczeństwo
  • wezwij pomoc drogową, która w szybkim czasie przyjedzie i usunie powstałą usterkę- w tym przypadku dowiezie odpowiednie paliwo.
  • zatroszcz się o bezpieczeństwo swoje oraz podróżujących z Tobą osób. Nigdy nie chodź bez potrzeby po ulicy, a jeśli Twoi bliscy muszą wysiąść z samochodu pamiętaj, aby zrobili to od strony pobocza- tam będzie dla nich najbezpieczniej.

Źle zatankowane paliwo – zamów telefonicznie dowóz paliwa

Byłeś na stacji benzynowej i zatankowałeś nieodpowiednie paliwo? Jeśli zorientujesz się w miarę szybko możesz uniknąć uszkodzenia silnika. Jeśli jednak zorientowałeś się podczas jazdy zatrzymaj pojazd, zachowaj wszystkie środki bezpieczeństwa oraz zadzwoń do nas. Przyjedziemy najszybciej jak się da, przywożąc odpowiedni rodzaj paliwa. Wypompujemy z Twojego auta paliwo, które zostało źle zatankowane i wlejemy do baku odpowiednie. Sprawdzimy także, czy nic podczas jazdy na złym paliwie nie zostało uszkodzone. Często w takich przypadkach potrzebna jest mała naprawa- tym również się zajmiemy.

Dowóz paliwa- Warszawa i okolice– gwarantujemy szybki dojazd i spełnienie Twoich oczekiwań. Zadzwoń do nas i powiedz:

  • gdzie jesteś,
  • jaki rodzaj paliwa potrzebujesz,
  • ilość paliwa jaką potrzebujesz.

Przyjedziemy jak najszybciej w odpowiednie miejsce i dowiedziemy odpowiednią ilość i rodzaj paliwa. Wszystko załatwimy za Ciebie, a Ty cierpliwie czekaj na nasz przyjazd.