Wyciąganie aut z parkingów podziemnych

Wyciąganie aut z parkingów podziemnych

Wyciąganie aut z parkingów podziemnych to usługa rzadko spotykana w firmach pomocy drogowej. Głównym powodem jest brak specjalistycznego sprzętu, który pomoże podczas wyciągania auta. Nasza firma oferuje drobne naprawy, wywóz samochodów na lawecie, ale także wyciąganie aut z parkingów podziemnych.

Jedziesz na zakupy do galerii? Do znajomych, u których parkujesz samochód w garażu podziemnym? Gdy chcesz wrócić do domu okazuje się, że pojazd nie chce odpalić, albo doszło do jego uszkodzenia? W takim przypadku zadzwoń do nas, a my szybko i profesjonalnie wyciągniemy Twój samochód. Bez pomocy mechanika, wyjazd z podziemnego garażu staje się czasami niemożliwy. Zwykłą lawetą lub za pomocą liny holowniczej wydobycie samochodu staje się niemożliwe- do tego potrzebny jest holownik.

Wyciąganie aut z parkingów podziemnych- koszt

Koszt uzależniony jest od:

  • odległości samochodu od firmy, z której pomocy zamierzasz skorzystać;
  • trudność wykonywania usługi. Niektóre samochody można wyciągnąć w bardzo szybki sposób, inne wymagają dużego doświadczenia podczas wyciągania auta z garażu podziemnego.

W związku z tym ciężko oszacować kwotę. Jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której konieczne jest skorzystanie z usługi wyciągania auta z garażu podziemnego, zadzwoń do nas, a nasz pracownik udzieli Ci odpowiedzi na każde pytanie.

PROFESJONALNE WYCIĄGANIE AUT Z PARKINGÓW PODZIEMNYCH

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług naszej firmy gwarantujemy Ci bezpieczne i profesjonalne wyciąganie auta z garażu podziemnego. Nie każda pomoc drogowa posiada profesjonalny sprzęt. Zazwyczaj używają tylko lawety lub autolawety. Nasza firma posiada specjalny holownik o wysokości mniej niż 2 metry, który wjedzie do każdego garażu. Dzięki niskiemu holownikowi i ogromnemu doświadczeniu naszych pracowników wyciąganie aut z garaży podziemnych nie sprawia nam żadnego problemu.

Znalezienie firmy oferującej usługę wyciągania auta z parkingu podziemnego sprawia czasami wiele problemów.
Jeśli potrzebujesz pomocy- zadzwoń do nas!